Vratio se Dijamant:Eurogol Džeke u fenomenalnoj utakmici protiv Chieva (Video)

20 Maja
22:41 2017

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Džeko postigao je prelijep pogodak u pobjedi Rome nad Chievom rezultatom 5:3.

nomenalan meč gledali su fanovi u Veroni, a na kraju Roma je slavila rezultatom 5:3. Chievo je golom Castra poveo već u 15. minuti, ali je Stephan El Shaarawy poravnao desetak minuta kasnije.

Inglese vraća vodstvo Chievu u 37. a Mohamed Salah poravnava rezultat u 43. minuti. U drugom poluvremenu ponovo golijada.

El Shaarawy i Salah su pogodili za visoko vodstvo Rome, a peti pogodak za goste postigao je Edin Džeko na fenomenalan način udarcem sa distance. Konačan rezultat postavio je Inglese u 86. minuti.

Džeko je, ispraćen ovacijama, napustio teren u 86. minuti i tako prepustio mjesto legendarnom Francescu Tottiju.