RUKOMET: Naši bolji od Belgije, čeka se Švedska

15 Januara
05:16 2007

Može se reći kako se izabranici Halida Demirovića uspješno apsolvirali utakmicu protiv Belgije, koja je u jednu ruku predstavljala i trening za presudni ogled protiv Švedske, koja se igra u ovoj istoj dvorani 19.1., te dva dana kasnije u švedskom Orebru.

O utakmici se nema što previše reći, razlika u kvaliteti je od samog početka utakmice došla do izražaja te su naši rukometaši tijekom cijele utakmici održavali otprilike dvostruku prednost nad Belgijancima. Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 24:11, da bi u drugom dijelu, petnaestak minuta prije kraja, izbornik Demirović pružio šansu rezervnoj momčadi koja nije spuštala tempo nego je odvela Bosnu i Hercegovinu do najveće prednosti od 20 golova razlike. Krajnji rezultat susreta je glasio 43:25.

Još da spomenemo kako su svih 14 igrača Bosne i Hercegovine, jednako kao i u utakmici u Hasseltu uspjelo upisati u listu strijelaca.