Premijer liga BiH : Čeliku derbi, Širokom pobjeda u Trebinju

25 Novembra
03:08 2007

Derbi je odlučio Hadžić u 18. minuti susreta prekrasnim pogotkom s nekih dvadesetak metara. S ova tri boda Čelik se učvrstio na trećoj poziciji s 27 bodova nakon petnaest kola.Jesenji prvak, momčad Modriče, bila je blizu osvajanja sva tri boda u Bihaću, ali su se na kraju morali zadovoljiti remijem. Remi lidera iskoristio je Široki koji je s 2:1 slavio u Trebinju i tako smanjio zaostatak za Modričom na četiri boda.Do sedme pobjede došla je Sloboda koja je bila bolja od Slavije, dok je Željezničar nadigrao Posušje rezultatom 4:2.Zanimljivu utakmicu odigrali su Laktaši i Velež. Gosti iz Mostara su uspjeli dva puta anulirati prednost domaćina, ali su Laktaši pet minuta prije kraja utakmice preko Gošića došli do vrijede pobijede.(Kliker.info-Sportin)