Post prošao : Džeko konačno proradio i zabio dva gola (VIDEO)

18 Septembra
20:54 2009

Edin Džeko je konačno odfigrao utakimicu na razini iz prošle sezone i s dva pogotka donio 2:1 pobjedu svome timu na gostovanju kod Schalkea.Svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Bila je to vrlo dobra utakmica, posebno u drugom dijelu, ali ni prvo nije bilo ništa slabije, nedostajali su samo golovi. Wolfsburg je poveo golom Džeke u 55. minuti. Nakon odličnog udarca s desne strane Džeko se odlićčno snašao u petercu i glavom zakucao loptu u mrežu Neuera. Schalke je izjednačio golom Howedesa u 80. minut utakmice, a samo minutu kasnije Džeko svojim drugim golom na utakmici donosi pobjedu svom timu. Misimović je kao i Džeko odigrao svih 90 minuta i to vrlo dobro, a partija Džeke daje nadu da će zadržati ovu formu do Estonije i Španije. (Kliker.info-SportSport)