Malta : Bruka i sramota

20 Novembra
22:54 2007

Izabranici Nikole Nikića upisali su četvrti poraz u nizu, a ono što najviše boli je to što su ovaj put poraženi od ‘nogometne velesile’, reprezentacije Malte, koja je u dosadašnjih 75 susreta upisala samo tri pobjede. Još jedno sramotno izdanje naših mladih snaga najviše ide na dušu izborniku, koji je pretplaćen na poraze, ali će i nakon ovoga naći razloga za šalu i sprdačinu, mada bi moralno bilo da podvije rep i podnese ostavku.Bosna i Hercegovina došla je u vodstvo u 8. minuti pogotkom kada Petar Jelić izvodi slobodan udarac, a Eldin Alilović odbijenu loptu posprema u mrežu. Domaćini poravnavaju u 15. minuti. Ryan Fenech koristi zbunjenost naše obrane i pogađa za 1:1.Početkom drugog dijela Maltežani su imali dobru priliku, kada Falzon dobro šutira, ali lopta završava iznad vratnice. Burić je ipak u 61. minuti morao po drugi put vaditi loptu iz svoje mreže. Strijelac pobjedničkog pogotka za Maltu bio je Stephen Meilak.U nastavku je dvije dobre šanse za poravnanje propustio Jelić, a glavni sudac Csaba možda je i oštetio našu reprezentaciju ne svirajući penal nakon starta nad Adilovićem.(Kliker.info-Sportin)