Serie A : Zlatna peta Zlatana Ibrahimovića (Video)

05 Oktobra
13:28 2008

Momčad Intera svladala je na San Siru Bolognu 2-1 u 6. kolu talijanskog nogometnog prvenstva. Inter se bodovno poravnao s vodećim Lazijem. Bologna je prvenstvo započela upravo na San Siru, i to senzacionalnom pobjedom protiv Milana 2-1 u 1. kolu. Međutim, nakon toga su izgubili četiri utakmice u nizu, od kojih tri na domaćem terenu, bez postignutog pogotka u sva četiri dvoboja. Novo gostovanje na San Siru donijelo im je i peti uzastopni poraz, ali su barem postigli jedan pogodak. Doduše, samo za smanjenje na konačnih 2-1, a strijelac je bio Vangelis Moras u 56. minuti. Inter je poveo u 25. minuti golom Zlatana Ibrahimovića, dok je drugi gol zabio Adriano iz jedanaesterca u 50. minuti, nakon što je Volpi igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Inter je mogao i uvjerljivije pobijediti, imao je 61.5% posjeda lopte i 11 udaraca u okvir (gosti 4). Ibrahimović je u sudačkoj nadoknadi bio oči u oči s Antoniolijem, ali je umjesto svog drugog pogotka pucao pored vratnice.  (Kliker.info-JL)