Premijer liga BiH : Konačno pobjeda Veleža u Vrapčićima

02 Novembra
20:45 2008

U današnje tri utakmice 12. kola sve pobjede odnijele su domaće momčadi – Velež, Slavija i Posušje. Travnik je u Vrapčićima bio na pragu osvajanja boda ali planove im je pokvario Jahović u 6. minuti sudačke nadoknade svojim pogotkom za minimalnu pobjedu Rođenih. U nervoznoj atmosferi u derbiju začelja pokazano je šest žutih i čak tri crvena kartona od kojih dva gostima iz Travnika. Slavija je protiv Orašja stigla do očekivana nova tri boda na svom travnjaku, a pogotke za pobjedu od 2:0 u drugom poluvremenu su postigli Kokot i Kosorić. Isti rezultat bio je na i Mokrom Docu gdje je Posušje pogocima Jure Ivankovića stiglo do pobjede i bodovno se izjednačilo sa svojim  današnjim protivnikom Leotarom.