Premier liga BiH: “Velež” bolji “od Slobode”/Sve pobjede domaćina

11 Novembra
23:54 2006
Orašje – Jedinstvo 4:0 (3:0)
U 6. minuti Orašje dolazi u vodstvo preko Brašnića. Samo minutu kasnije Đurić povećava na 2:0, a svojim drugim pogotkom Brašnić dovodi Orašje u veliku prednost već nakon 15. minuta igre. U 58. minuti pogotkom Husića, Orašje poveća prednost nad oslabljenim Jedinstvom na visokih 4:0.

Leotar – Radnik 1:0 (0:0)
Završeno je prvo poluvrijeme u Trebinju rezultatom 0:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Bošković u 76. minuti utakmice. Radnik je ovim porazom ostao na dnu tablice sa samo 12 bodova.

Željezničar – Čelik 3:0 (3:0)
Vodeći pogodak za Željezničar postiže Marijan Jugović u 20. minuti na asistenciju Štilića. Od 32. minute Željezničar vodi rezultatom 2:0, a strijelac je Gredić iz jedanaesterca. Tri minute prije odlaska na odmor, najbolji pojedinac na utakmici Marijan Jugović postiže svoj drugi pogodak za uvjerljivo vodstvo Željezničara. Na Grbavici je označen kraj prvog poluvremena, Željezničar ima visoku prednost. U drugom poluvremenu igrači Željezničara više su se posvetili čuvanju uvjerljive prednosti te je utakmica završila rezultatom prvog poluvremena.

Velež – Sloboda 2:0 (0:0)
Velež je imao najbolju priliku u 30. minuti, ali dobar udarac Velagića još bolje brani vratar gostiju Jović. Završeno je poluvrijeme u Mostaru, Velež je imao nekoliko 100% prilika, ali se na odmor ipak ide neodlučenim rezultatom. Sloboda od 70. minute igra s igračem manje, zbog grubog starta nad Obadom, crveni karton zaradio je Kuduzović. U 75. minuta Kajtaz pogotkom iz jedanaesterca dovodi Velež u vodstvo, a na 2:0 povećao je u 89. minuti Ćorić. Utakmica u Mostaru završena je rezultatom 2:0 za Velež, pogocima Kajtaza i Ćorića iz drugog poluvremena

Modriča – Žepče 1:0 (0:0)
U izuzetno nezanimljivoj utakmici, Modriča i Žepče odigrali su prvo poluvrijeme bez pogodaka i bez pravih prilika. Na početku drugog poluvremena igrači Modriče imali su tri dobre prilike, ali rezultat i dalje ostaje isti. Bolju igru u drugom poluvremenu domaćini krunišu u 62. minuti kada ih Nikolić dovodi u vodstvo. Do kraja utakmice Modriča je odigrala sigurno znalački čuvajući stečenu prednost, dok gosti tijekom čitave utakmice nisu napravili pravu šansu.