Pogodak za pamćenje : Prvijenac Ibiševića u dresu Švaba(VIDEO)

11 Februara
19:48 2012

Fudbaleri Borussije Dortmund su u susretu 21. kola njemačke Bundeslige danas savladali Bayer Leverkusen s 1:0 i tako zadržali lidersku poziciju na tabeli.G ol odluke postigao je Kagawa u 45. minuti.Pobjedu je ostvario i drugoplasirani Bayern, koji je savladao Kaiserslautern sa 2:0. Strijelci su bili Gomez (6.) i Müller (30.).

Stuttgart je nakon serije loših rezultata uspio doći do pobjede, deklasiravši Herthu sa 5:0. Vodeći pogodak postigao je bh. reprezentativac Vedad Ibišević (25.), kome je to bio prvi gol u dresu Stuttgarta. U strijelce su se još upisali Harnik (28., 41.), Okazaki (32.) i Kobiashvili (59. – ag.).Werder je upisao četvrti uzastopni remi, odigravši u Bremenu 1:1 s Hoffenheimom. Gosti su poveli u 4. minuti golom Vestergaarda, a bod Werderu donio je Arnautović u posljednjoj minuti. Bh. reprezentativac Sejad Salihović nije nastupio za Hoffenheim.