Pobjede Slavije i Posušja

27 Novembra
00:25 2006

Posušje – Jedinstvo 4:3 (2:1)

Početak utakmice u Posušju protječe u terenskoj inicijativi domaćih, ali im nedostaje završnica. Nakon niza napada domaćih, Jedinstvo poslije jednog kontra napada dolazi u vodstvo pogotkom Selimovića. U 25. minuti nakon duže akcije Mešanović pogađa za Posušje i poravnava na 1:1. Do kraja poluvremena Posušaci su došli do prednosti. Na samo početku drugog poluvremena, Perajica povećava prednost Posušja na 3:1. Stojanović iz solo prodora u 75. minuti povećava na 4:1. Mirvić iz jedanaesterca pogađa za smanje rezultata na 4:2, a Selimović malo kasnije postiže treći pogodak za Jedinstvo. Utakmica u Posušju završena je pobjedom domaćih rezultatom 4:3.

Slavija – Sloboda 2:0 (1:0)

U 12. minuti nakon kornera Biloševića na odbijenu loptu natrčava kapetan Slavije, Regoje i pogađa za vodstvo domaćih. Nakon ranog vodstva igrači Slavije su se malo povukli, što su iskoristili nogometaši Slobode te su u par navrata priprijetili vrataru momčadi iz Istočnog Sarajeva. Završilo je prvo poluvrijeme utakmice između Slavije i Slobode rezultatom 1:0 za domaće. U 55. minuti nogometaši Slavije imali su dvije dobre prilike za povećanje vodstva, ali se iskazao vratar gostiju. Nakon duge akcije koju je započeo Pivač lopta dolazi do Kokota koji povećava na 2:0. Završen je susret u Istočnom Sarajevu pobjedom Slavije nad Slobodom rezultatom 2:0.