Ovo se jednostavno mora vidjeti : Braco kritikovao igrača jer je na utakmicu došao u “seljačkim gaćama”

16 Aprila
05:58 2012

U okviru 9. kola nogometne Lige Kantona Sarajevo, Vrbanjuša je  kao domaćin na pomoćnom terenu stadiona Koševo poražena od Dobrinje 1:4. U vrlo interesantnoj utakmici i veoma korektnoj utakmici, puleni Alije Brace Hadžiosmanovića odigrali su prilično loših 90 minuta, dok su gosti sa Dobrinje pokazali puno kvalitetniji nogomet.Treba reći da je Vrabanjuša u ovu utakmicu ušala bez bez rezervnih igrača na klupi. Neki su bili spriječeni da dođu zbog posla, a trojicu koji su se pojavili popualrni je Braco vratio kući jer nisu imali ljekarske dozvole za nasup.

Nakon prvih 45. minuta bilo je 1:0 za Dobrinju, ali u nastavku, bez mogućnost izmjena i uvođenja svježih snaga na teren, Vrbanjuša je poklekla, a gosti došli do zasluženog trijumfa.U pauzi između dva poluvremena Braco je imao puno toga reći svojim pulenima. Od toga da su pojedinci na utakmicu došli u "seljačkim gaćama", pa do konstatacije da su mu igrači okrenuti u pogrešnom smjeru na travnjaku… Pogledajte i poslušajte šta je i kome sugerisao… (Kliker.info-Dnevni avaz)