Zrinjski – Modriča 3:0

06 Novembra
03:11 2006

Zrinjski je od početka preuzeo inicijativu a vodstvo je stiglo nakon pola sata igre. Joldić je nadvisio vratara Tripića a odbijenu loptu je Diarra bez problema pospremio u praznu mrežu. U drugom poluvremenu smo gledali mnogo bolju utakmicu a na novi pogodak se nije dugo čekalo.  Jedan brzi kontranapad nogometaša Zrinjskog završio je tako što je vratar Tripić oborio Kordića u kaznenom prostoru te je dosuđen jedanaesterac. Žižović je realizirao najstrožu kaznu za vodstvo 2:0. U idućem napadu novi jedanaesterac ali ovog puta na suprotnoj strani. Lopta je pogodila nekog od igrača Zrinjskog u ruku, a na intervenciju pomoćnog suca dosuđen je novi jedanaesterac. Ipak, smanjenja rezultata nije bilo pošto je Mitrović sjajno intervenirao.  Do kraja smo gledali vrlo lijep nogomet a Smajić je desetak minuta prije kraja susreta glavom postavio konačnih 3:0. Uvjerljiva i zaslužena pobjeda Zrinjskog protiv Modriče koja je mnogo bolje izgledala na terenu nego li to pokazuje krajnji ishod.