Već viđeno : Barca još jednom očitala lekciju Realu (Video)

19 Januara
06:23 2012

Tri gola u najnovijem El Clasicu vidio je milijunski auditorij diljem Globusa. Real i Barcelona odigrali su u Madridu prvu utakmicu četvrtfinala Kupa kralja, a Katalonci su nakon 0:1 iz prvih 45 minuta, u nastavku preokrenuli rezultat na 2:1 i stigli nadomak prolaska u polufinale. Bio je to deveti El Clasico u Mourinhovoj eri, a slavni Portugalac se baš i ne može pohvaliti dobrim skorom protiv najvećih rivala njegova aktualnog kluba.Prvi i posljednji udarac Reala u prvom poluvremenu bio je ujedno i pogodak. U 11. minuti zabio je Cristiano Ronaldo, a u drugom dijelu aktualni španjolski i europski prvak uspio je doći do potpunog preokreta na krilima obrambenih nogometaša, kapetana Carlesa Puyola i Erica Abidala. Barcelona je tako po drugi put ove sezone slavila usred Madrida (3:1 u prvenstvu u decembru).Kako je to izgledalo na Santiago Bernabeu pogledajte u kratkom video klipu s youtubea.(Kliker.info-Tportal)