Sramotne uvrede za Ibrahimovića na beogradskoj Marakani : “Balijo, jedan smrdljivi” (VIDEO)

19 Februara
04:22 2021

Zlatan Ibrahimović nije igrao na gostovanju Milana kod Crvene zvezde u šesnaestini finala Europske lige (2:2), ali je švedski napadač doživio velike uvrede sjedeći na tribinama.

Iako na stadionu Crvene zvezde nije bio dopušten ulazak navijača, internetom se proširila video snimka na kojoj se jasno čuju gnjusne uvrede upućene prema Zlatanu.

“Pi*** jedna, balijo jedna, jeb**em te u usta”, pljuštalo je s tribina prema Zlatanu koji se na sve nije ni osvrnuo na izrečene riječi već je mirno nastaviti sjedati na svojem mjestu. Uvrede su bile upućene i prema Anti Rebiću, koji je odigrao prvih 45 minuta za Rossonere. Snimka je najvjerojatnije nastala na poluvremenu utakmice.

Inače, Crvena zvezda i Milan su utakmicu završili neriješenim rezultatom, 2:2. Talijani su dva puta vodili, ali domaćini su se uspjeli vratiti te utakmicu završiti remijem.

Video sramotnog vrijeđanja Zlatana Ibrahimovića na Marakani možete pogledati OVDJE