Premier liga: Poraz Veleža u Trebinju; Željezničar odnio bodove iz Bijeljine

01 Oktobra
00:49 2006

Nogometaši Veleža doživjeli su danas u Trebinju treći poraz u ovoj sezoni. Od izabranika Milomira Šešlije bolja je bila momčad Leotara, koja je slavila rezultatom 2:0. Pitanje pobjednika riješeno je već nakon prvih dvadesetak minuta, kada su domaći stekli prednost od 2:0. O današnjem izdanju gostiju dovoljno govori činjenica da su prvi udarac prema domaćim vratima uputili tek u 55. minuti utakmice. Sarajevo će nakon osmog kola ostati na prvom mjestu. "Bordo" momčad osigurala je ostanak na vrhu pobjedom protiv Posušja od 2:1. Sarajevo je golovima Repuha i Dure u ranoj fazi utamice steklo prednost, Posušje je u drugom dijelu uspjelo tek smanjiti rezultat. Najugodnije iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva u svakom je slučaju momčad Žepča, koja je danas na svom terenu s 1:0 pobjedila banjalučki Borac. Gol vrijedan osvajanja tri boda, i makar privremenog plasmana na treće mjesto premierligaškog poretka, postigao je Kurtić. Željezničar je uspio doći do priželjkivane pobjede u gostima. Iako su golom koji je Radnik preko Majstorovića postigao iz jedanaesterca gubili do same završnice susreta, igrači s Grbavice uspjeli su golovima Gredića i Kambera preokrenuti rezultat u svoju korist. Vrijedna tri boda osvojilo je i Jedinstvo, koje je s minimalnih 1:0 slavilo protiv sarajevske Slavije.