Ponovo spasio Mancinija : Maestralni Džeko donio pobjedu Građanima (Video)

20 Oktobra
16:07 2012

Edin Džeko ponovo je spasio Roberta Mancinija i Manchester City koji je slavio na gostovanju kod West Bromwicha sa 2:1.Milner je u 23. minuti isključen kod Građana, ali WBA nije bio ništa bolji od Cityja ni sa igračem više. Gosti su imali nešto više od igre, ali golova nije bilo nakon prvih 45 minuta. U nastavku nekoliko dobrih prilika za izabranike Roberta Mancinija, no Foster je fantastično branio u ovom susretu. U 67. minuti WBA je došao do vodstva. Odemwinge je šutirao, a Shane Long je skrenuo loptu iza leđa Harta za vodstvo od 1:0.Edin  Džeko je u igru ušao u 78. minuti, a samo dvije minute kasnije nebeskim skokom poravnava razultat na 1:1. U 93.  minuti sjajan kontranapad Cityja. Aguero je uposlio Džeku koji majstorski pogađa za pobjedu Cityja. (Kliker.info-SportSport)