Peh na startu : Hasan Salihamidžić slomio ruku na treningu

10 Jula
00:11 2011

Nogometaši Wolfsburga napunili su mrežu još jednoj amaterskoj izabranoj ekipi pobijedivši 16-2 (9-0) sastav regije Bismark.Tri je gola za pobjednike zabio Srðan Lakić, koji je odigrao prvo poluvrijeme. Mario Mandžukić odigrao je drugo i dodao  dva pogotka.Više od dobre vijesti u vidu nove dvoznamenkaste brojke golova u mreži nedoraslog suparnika, trenera Felixa Magatha pogodila je loša: Hasan  Salihamidžić u 18. je minuti stradao u jednom duelu slomivši si ruku. Pukla mu je kost u lijevoj podlaktici. Nije zasad jasno koliko će dugo 34-godišnji Bosanac, ovoljetno pojačanje kluba iz Juventusa, pauzirati. Morat će se također podvrgnuti dodatnim pregledima.Nišanske sprave i dalje preciznima drži Ivica Oliæ. Nogometaši Bayerna pobijedili su u svojoj drugoj pripremnoj utakmici u Trentinu reprezentaciju Katara 4-2, a hrvatski je 32-godišnji napadač zabio za 4-1 u 83.minuti.Zabio je Oliæ jedan pogodak i u prvome Bayernovu ispitu protiva lokalnih amatera, koje su Bavarci deklasirali 15-0. (Kliker.info-Depo)