Ovo morate Vidjeti : Čaroban pogodak Pjanića , Roma u derbiju nadigrala Milan (Video)

26 Aprila
05:37 2014

pJANA321Roma je u prvom susretu 35. kola i derbiju velikih rivala na Olimpicu savladala Milan sa 2:0.Vučica je zasluženo slavila, jer su većim dijelom susreta bili bolji rival, a na gol se čekalo sve do 43. minute. Tada je na scenu stupio naš Miralem Pjanić, koji je zaista čaroban način nanizao nekoliko igrača Milana i matirao nemoćnog Abbiatija.Bio je to šesti gol za našeg asa, a zbog skidanja dresa prilikom proslave gola, dobio je i žuti karton.U nastavku su Rimljani kontrolisali igru, a konačnih 2:0 postavio je Gervinho, iako je, čini se, prethodno bio mali ofsajd. Roma je sada pet bodova iza lidera Juventusa, a Rossoneri su sve dalje od plasmana u Evropsku ligu.Miralem Pjanić je igru napustio u 86. minuti uz ovacije domaće publike.(Kliker.info-SC)