hamburger-icon

Kliker.info

Nikšić ponovo pozvao Izetbegovića na TV duel : „Ja njega želim pitati samo jednu stvar,on mene može pitati sve što želi…“

Nikšić ponovo pozvao Izetbegovića na TV duel : „Ja njega želim pitati samo jednu stvar,on mene može pitati sve što želi…“

27 Septembra
07:36 2018

Na jučer održanom preizbornom skupu u Tešnju, Nermin Nikšić, predsjednik SDP-a BiH je ponovno javno pozvao predsjednika SDA, Bakira Izetbegovića, na TV duel.

„Pozvao sam Bakira Izetbegovića, predsjednika SDA na TV duel prije dva dana. Još čekam njegov odgovor i ponavljam: Neka odabere vrijeme. Neka odabere televiziju. Ako neće, neka kaže čega se plaši?

Ja njega želim pitati samo jednu stvar, licem u lice pred kamerama. On mene može pitati sve što želi i na sve će dobiti moj odgovor. Pozivam ga, jer vrijeme ističe, još malo i proći će izbori koje će on i njegova SDA izgubiti“, kazao je Nikšić u Tešnju.

(Kliker.info-SB)

Podijeli

Komentari

Još nema komentara

Komentariši

Napiši komentar

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.
Obavezna polja su označena *

Idi na alatnu traku