Marko Tomaš u Pressingu : “Radije će biti konobari u Njemačkoj, nego Hrvati ili Bošnjaci u BiH “
Gostujuću u emisiji Pressing TV N1 publicist Marko Tomaš je polemizirajući sa političkim analitičarem i profesorom Filozofskog fakulteta u Zagrebu Ninom Raspudićem, efektno prokomentarisao aktuelnu postizbornu situaciju u BiH.
“Ja stvarno ne znam, ja bih pustio svima sve ali da vidimo šta će izaći iz svega toga. Niko opet ne daje odgovor na ključno pitanje: Šta ćemo mi sa silnim upiranjima u nacionalizme? Ljudi odoše. Ljude ne zanima hoće li biti Hrvati ili Bošnjaci u BiH, radije će biti konobari u Njemačkoj”.
(Kliker.info)



Jedan komentar