Liga prvaka: Werder bolji od Chelsea, Inter u osmini finala

23 Novembra
07:24 2006

Werder će u Barcelonu putovati kao drugoplasirana momčad skupine A. Golom Mertesackera iz prvog dijela momčad iz Bremena je porazila moćni Chelsea, te će joj u Španjolskoj i bod biti dovoljan za drugo mjesto. Barcelona je bez većih problema porazila Levski.
Spartak i Bayern odigrali su u Moskvi neriješeno, 2:2, dok je Inter golom odličnog Crespa porazio Sporting i trećom pobjedom u nizu osigurao drugo mjesto u skupini B i drugi krug, koji je dugo "visio u zraku".

Liverpool je potvrdio prvo mjesto u skupini C. Na Anfieldu je u ne pretjerano zanimljivom susretu pao PSV; susret su u drugom dijelu riješili Gerrard i Crouch. Bordeaux je s 3:1 porazio Galatasaray i izbio na treće mjesto u skupini.

Angulo i Morienters su u posljednjoj minuti prvog, i prvoj minuti drugog dijela susreta između Valencije i Olympiacosa, riješili utakmicu u korist domaćina, dok je Sakhtar golom Marice pobjedio Romu i tako došao do trećeg mjesta u skupini D i zakomplicirao situaciju. Ukrajinska momčad može i do drugog mjesta, a može završiti i kao četvrta.