Liga prvaka : Miralem Pjanić zabio iz slobodnjaka (VIDEO)

20 Augusta
03:54 2009

Igrala se 10.minuta utakmice kada je Pjanić iz slobodnjaka zabio za 1:0.  Pet minuta kasnije već je bilo 2:0, Lisandro je bio precizan sa bijele tačke. Loš početak je nagovjestio loš kraj za goste iz Belgije. Do odmora je još dva puta otišla lopta iz leđa Prota. U 39.minuti je strijelac Bastos, a ti minute kasnije gol zabija i Gomis. Gosti su nakratko zaprijetili, Suarez je strijelac za 4:1, a konačnih 5:1 postavlja drugim golom Gomis pet minuta kasnije. Miralem Pjanić je odradio cijelu utakmicu i bio zadužen za sve prekide.Raduje i podatak da je pretrčao skoro 12 kilometara i bio stalna prijetnja za gostujućeg golmana.što naročito ohrabruje pred nastvak kvalifikacionih utakmica reprezentacije BiH.