Liga Prvaka : Bayern M. preokretom izbacio Manchester , Atletico šokirao Barcelonu! (Video)

10 Aprila
03:58 2014

FC Bayern Munich vs Manchester UnitedU uzvratnim utakmicama četvrtfinala Lige prvaka Atletico Madrid je na domaćem terenu savladao favorizovanu Barcelonu sa minimalnih, ali dovoljnih 1:0, dok je Bayern M. u Minhenu pobijedio Manchester United sa 3:1. Nakon večerašnjih mečeva poznati su svi polufinalisti Lige prvaka: Real Madrid, Chelsea, Atletico Madrid i Bayern Minhen.Bayern je u Münchenu pobijedio Manchester United s 3:1, te s ukupnih 4:2 izborio plasman među četiri najbolje ekipe u ovom takmičenju.  United je poveo u 57. minuti golom Patrica Evre, a Mario Mandžukić je samo dvije minute kasnije Bayernu donio izjednačenje. Thomas Müller je u 68. minuti pogodio za vodstvo Bayerna, a konačnih 3:1 postavio je Arjen Robben u 76. minuti.  Posljednji polufinalist Lige prvaka je Atletico Madrid, koji je u uzvratnom susretu četvrtfinala na svom terenu pobijedio favoriziranu Barcelonu s 1:0.Strijelac jedinog gola bio je Koke u 5. minuti.  Rezultat u prvom meču u Barceloni bio je 1:1. (Kliker.info-Vijesti)