Liga prvaka : Atalanta ponižena u Zagrebu, Bayern ubjedljiv protiv Zvezde, Parižani nadigrali Kraljeve (Video)

19 Septembra
01:15 2019

Već nakon 45 minuta je semafor na ovom stadionu pokazivao 3:0 za domaće, koji su na nevjerovatan način odigrali prvo poluvrijeme, te je ova prednost mogla biti i viša…

Mrežu tima iz Bergama je načeo Leovac u 10. minuti susreta, da bi na 2:0 povisio Oršić u 31. minuti.

Isti igrač je pogodio i za 3:0 u finišu prvog dijela igre. Dinamo je u nastavku nastavio igrati odlično, Atalanta nije uspijevala da zaprijeti Livakoviću, a Oršić je u 68. minuti stigao do hat-tricka i potpuno ponizio goste postavivši 4:0.

Amer Gojak je priliku za igru dobio u 73. minuti susreta, dok je Hajrović ovaj meč presjedio na klupi.

Juventus je na gostovanju u Madridu kod Atletica ispustio vodstvo od 2:0. Staru damu je u vodstvo sjajnim golom doveo Cuadrado u 48. minuti, a prednost je udvostručio Matuidi u 65. minuti.

Ipak, Jorgandžije se sjajno vraćaju nakon toga. Prvo je Savić pogodio u 70. minuti za 1:2, a poravnanje u sudijskoj nadoknadi donosi Herrera.

Miralem Pjanić je igru napustio u 87. minuti…

Bayern je s 3:0 na svom terenu nadigrao Crvenu zvezdu, koja je u Minhenu pružala solidan otpor sve do samog finiša. Strijelac jedinog gola u prvom dijelu je bio Coman u 34. minuti susreta, dok su Lewandowski i Muller u finišu donijeli ubjedljiv trijumf Bavarcima.

Okršaj titana na Parku prinčeva otišao na stranu PSG-a, koji je savladao Real Madrid.

Bili su Sveci prilično sigurni, te slavili sa ubjedljivih 3:0, a dva gola je postigao bivši član Kraljevskog kluba Angel Di Maria. Konačni rezultat je u sudijskoj nadoknadi postavio Meunier, koji je pogodio za velikih 3:0…

Manchester City je bio siguran na gostovanju kod Shakhtara u Donjecku, a pobjedu od 3:0 su mu donijeli Mahrez, Gundogan i Gabriel Jesus.

Leverkusen je kod kuće doživio neočekivan poraz od Lokomotive iz Moskve, koja je slavila sa 2:1… Sve golove smo vidjeli u prvom dijelu. Goste je u vodstvo doveo Krychowiak, da bi stvari na početak vratio Howedes autogolom za 1:1.

Pobjedu Moskovljanima donosi Barinov u 37. minuti.