Kup kralja : Gareth Bale nevjerojatnim golom srušio Barcelonu (Video)

16 Aprila
23:37 2014
FC BARCELONA VS. REAL MADRIDFinale španskog Kupa kralja odigrano je večeras na stadionu Mestalla u Valenciji. Snage su u finalu odmjerili ljuti rivali, Barcelona i madridski Real. Madriđani su slavili rezultatom 2:1.Prvu priliku na susretu imali su Madriđani u petoj minuti susreta, ali je udarac Balea bio neprecizan. Samo šest minuta kasnije Real dolazi do vodstva, a strijelac je nakon asistencije Karima Benzeme bio Angel Di Maria. Isti igrač imao je priliku u 20. minuti susreta, ali udarac Argentinca zaustavio je golman Katalonaca. U 27. minuti susreta priliku je imao Xavi, ali je njegov udarac otišao preko gola Kraljeva.

Kraljevi opet prijete u 35. minuti utakmice. U šesnaestercu gostiju loptu je primio Isco, šutirao, ali je njegov udarac izblokiran. Ostalo je do kraja prvog poluvremena 1:0 za Madriđane. U nastavku susreta prvu priliku opet je imao Real. Šutirao je Gareth Bale, ali je njegov udarac završio je pored desne stative Pintovog gola. U 66. minuti susreta Karim Benzema je zaprijetio, ali njegov udarac fantastično brani Pinto. Barcelona je do izjednačenja došla u 68. minuti utakmice. Najviši u šesnaestercu Reala nakon kornera bio je Marc Bartra. U 85. minuti susreta Madriđani dolaze do novog vodstva, a strijelac je Gareth Bale nakon fantastičnog prodora.Velšanin je dobio loptu na centru terena, pretrčao Bartru i zakucao loptu u mrežu Pinta. Barcelona je mogla do izjednačenja u posljednjim trenucima susreta, ali je Neymar pogodio stativu. (Kliker.info-SS)