Junak Saha: Mančaster slavio u Lisabonu

27 Septembra
07:00 2006

Nogometaši Manchester Uniteda uspjeli su osvariti svoj naum te slaviti pobjedu na "stadionu svjetlosti" u Lisabonu. Strijelac jedinog gola na susretu, koji je prikinuo dugu seriju bez pobjede u gostima engleske momčadi,  bio je Saha iz kontranapada u 60. minuti. U drugom susretu skupine Celtic je istim rezultatom pobjedio danski Kopenhagen. Pogodak je iz jedanaesterca postigao Miller u 30. minuti. U skupini E Real je do vrha napunio mrežu Dinama iz Kijeva (5:1), dok je ulogu favorita opravdao i Lyon na neugodnom gostovanju u Bukureštu. Pobjedom 3:0 Francuzi su pokazali da su i ove sezone spremni za visoke domete.U susretima skupine G slavili su domaćini; Arsenal je s 2:0 pobjedio momčad Porta, dok je moskovski CSKA u prvom susretu dana s 1:0 svladao njemački HSV. Skupina H nije donijela prekide "tradicija". AEK nastavlja dugu seriju bez pobjede u Ligi prvaka, večeras su Grci igrali 1:1 s belgijskim Anderlechtom, dok Lille i dalje muči realizacija. Unatoč tomu, remi (0:0) protiv Milana uopće nije loš rezultat.