Igrač utakmice : Senad Lulić ponovo poentirao za Lazio (VIDEO)

31 Oktobra
02:38 2011

U posljednjoj utakmici devetog kola talijanske Serie A Lazio je na Sardiniji razbio domaći Cagliari sa 3-0.Momčad Edyja Reje je odigrala još jednu odličnu utakmicu, a ponovo je sjajan bio i bh. reprezentativac Senad Lulić koji je postigao drugi pogodak u ovoj sezoni u dresu rimskih nebesko-plavih.Lazio je posao obavio za pet minuta. Prvo je Lulić u 39. minuti sjajnim udarcem desnom nogom doveo Lazio u vodstvo, a pet minuta kasnije Miroslav Klose na asistenciju Djibrila Cissea glavom pogađa za 2-0.U drugom poluvremenu je Cagliari uspostavio terensku inicijativu. Stvorio je nekoliko šansi, ali je Federico Marchetti bio nesavladiv. U 88. minuti utakmice je Thomaso Rocchi prvim golom u sezoni potvrdio pobjedu Lazija.S nova tri boda Lazio je stigao do treće pozicije sa samo bodom manje od lidera na tabeli Juventusa.(Kliker.info-Totalsport)