Igrač utakmice : Miralem Pjanić zabio novi gol i spasio Zemana (Video)

20 Novembra
05:24 2012

Sinoć je  na Olimpicu odigrana posljednja utakmica 13.kola Serie A, a Roma je ugostila Torino. Vučica se dugo mučila, ali je na kraju ipak uspjela pobijediti sa 2:0. Miralem Pjanić se našao u početnoj postavi i zabio novi gol, te tako spasio Zdeneka Zemana otkaza, ali mu i pokazao da mora igrati od prve minute. Roma se dugo mučila, sve do 71.minuti kada je za vodstvo pogodio Osvaldo iz penala. Od prve minute večeras je konačno zaigrao naš Miralem Pjanić, a na terenu je proveo 90 minuta. Naš princ je u 86.minuti riješio sve dileme oko pobjednika i postigao gol za 2:0. Minut kanije je zaradio i žuti karton. Sa ovom pobjedom Zdenak Zeman je vjerovatno produžio svoj boravak na klupi Rome.Nakon ove pobjede Roma sada zauzima šesto mjesto na tabeli sa 20 bodova. Torino je ostao na 13.mjestu sa 14 bodova. Vodeći Juventus ima 32. (Kliker.info-SC)