Drama na Gerlandu : Prekrasan pogodak Pjanića i asistencija u derbiju (Video)

09 Novembra
04:14 2009

Zabio je Pjanić odmah u 3. minuti prekrasan pogodak za svoju momčad. Na dodavanje Källstroma, Pjanić je prsima spustio loptu ispred sebe i poslao je iza nemoćnog Mandanda. U 11. minuti gosti poravnavaju preko Diawara, a tri minute kasnije Govou ponovno dovodi Lyon u vodstvo.I kada se činilo da će Lyon na odmor otići sa prednošću od 2-1, stvari na početak vratio je Cheyrou golom za poravnanje u  44. minuti.Početak drugog poluvremena pripao je gostima koje Kone dovodi u vodstvo u 48. minuti a prednost Marseillea povećao je Brandao u 79. minuti susreta.Nakon četvrtog gola Marseillea počinje prava drama na Gerlandu, najprije Lisandro u 81. minuti smanjuje na 3-4 a samo dvije minute poslije golom iz jedanaeterca isti igrač poravnava na 4-4.U 90. minuti, nakon prekrasne akcije, Pjanić pronalazi usamljenog Bastosa, koji pogađa za veliki preokret Lyona. Domaći sastav je bio pred novom pobjedom, ali samo što su krenuli sa centra, gosti iz Marseillea poravnavaju na konačnih i zasluženih 5-5. Peti pogodak za Marseille postigao je nesretni Toulalan, koji je udarac M'Bia skrenuo u sopstvenu mrežu..Lyon se sada nalazi na drugoj poziciji sa 23 boda što je dva manje od vodećeg Bordeauxa. Marseille se nalazi na 7. poziciji francuskog prvenstva sa 18 osvojenih bodova. (Kliker.info-Sportin)