Dijamantov super početak : Džeko načeo, Aguero dokrajčio Swanseaja (Video)

15 Augusta
21:15 2011

Manchester City je večeras pregazio novog engleskog premijerligaša Swanseaja. Prvih 20 minuta gledatelji na Etihadu imali su priliku gledati možda i najdosadniji fudbal koji se može igrati, no u nastavku je ekipa Roberta Mancinija ipak opravdala ulogu velikog favorita. Startao je City sjajno u novu sezonu, pobjedom od 4:0 .Novajliju u ligi načeo je naš Edin Džeko, koji je tako zabio i u drugoj službenoj utakmici ove sezone. A onda ih je dokrajčila ljetna akvizicija Cityja, Kun Aguero. Ušao je Aguero u 59. minutu i do kraja utakmice zabio dva gola i namjestio jedan. Fantastičan debi Argentinca. Treći gol, nakon Aguerove asistencije, djelo je Davida Silve.Ovom pobjedom City je izbio na čelo tabele zajedno sa Boltonom koji je u prvom kolu također bio uvjerljiv, identičnih 4:0. (Kliker.info-SC)