Čudo u Lisabonu: PSG s dva gola u finišu napravio preokret i postao prvi polufinalista Lige prvaka! (Video)

13 Augusta
02:55 2020

Velika drama desila se večeras u Lisabonu, gdje je odigran prvi meč četvrtfinala ovosezonske Lige prvaka.

Atalanta je od 26. minute vodila protiv PSG-a prelijepim golom Marija Pašalića i činilo se da će italijanski sastav slaviti pobjedu, sve do samog finiša susreta.

Međutim, tada dolazi do nevjerovatnog preokreta u samoj završnici. Parižani su u 90. minuti prvo izjednačili preko Marquinhosa, da bi tri minute kasnije Choupo-Moting na asistenciju Mbappea postavio 1:2!

Utakmica za pamćenje francuskog prvaka, velika tuga u redovima ekipe iz Bergama, koja je bila milimetrima blizu historijskog uspjeha.

Pogotke s ovog nevjerovatnog susreta pogledajte OVDJE.

Pariški klub je tako postao prvi polufinalista Lige prvaka. Što se tiče ostalih mečeva četvrtfinala, u naredna tri dana će se igrati ovi susreti: