City ne posustaje : Dijamant strijelac u gostujućoj pobjedi (VIDEO)

27 Aprila
22:43 2014

.Manchester City je na najbolji način iskoristio današnje posrtanje Liverpoola te mu se približio na tri boda zaostatka u borbi za naslov engleskog prvaka. Građani su u gostima savladali Crystal Palace sa 2:0 i uz utakmicu manje imaju velike šanse da na kraju podignu pehar.Edin Džeko načeo je domaće u 4. minuti kada je glavom savladao domaćeg golmana. U 43. minuti vodstvo je udvostručio Yaya Toure, što se na kraju ispostavilo konačnim rezultatom.City sada ima 77 bodova i nalazi se na trećem mjestu. Na vrhu je Liverpool sa 80, dok je drugi Chelsea sa 78 bodova. Ipak, ono što ekipu Edina Džeke stavlja u najbolju poziciju je činjenica da imaju utakmicu manje (u gostima protiv Evertona). Ukoliko bi i Liverpool i City do kraja ostvarili sve pobjede, prvaka bi odlučila gol-razlika koja je na strani Manchester Cityja. (Kliker.info-agencije)