Albanski sudija kamenovan zbog dosuđenog penala

26 Septembra
22:02 2006

Sudac utakmice albanskog nogometnog prvenstva Flamurtari – Teuta Durres (1:2) zasut je kamenjem, bocama i drugim predmetima jer je deset minuta prije kraja utakmice dosudio kazneni udarac za gostujuću momčad.  Nakon što su gosti realizirali jedanaesterca i došli do vodstva (2:1), jedan od članova stručnog stožera Flamurtaria utrčao je na teren i napao suca, dok je jedan od navijača šakom udario  pomoćnog suca jer nije dosudio zaleđe kod spornog jedanaesterca. To je bio signal i drugim navijačima koji su zasuli travnjak raznim predmetima.  Prekid je trajao 15 minuta, a utakmica je nastavljena tek nakon što je policija uspjela uspostaviti red. Gosti su u preostalom vremenu sačuvali prednost. (Fena)