Uvjerljiva pobjeda Zrinjskog nad Orašjem, Sloboda slavila novu pobjedu

01 Oktobra
03:26 2006

Burno prvo poluvrijeme vidjeli smo u Mostaru na utakmici Zrinjskog i Orašja. Gosti su preko Damjanovića došli u vodstvo nakon slabe procjene vratara Mitrovića. Zrinjski se mučio cijelo poluvrijeme a izjednačenje je donio Smajić kojem nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu nakon povratne lopte Diarre. Još se nije niti krenulo s centra a sudac Novo Panić je pokazao dva crvena kartona. Zbog prigovora su isključeni Brašnić kod gostiju te kapetan domaće momčadi Džidić. Nastavak je donio bolju igru Zrinjskog koji je brzo riješio pitanje pobjednika. Prvo je nakon igranja rukom u kaznenom prostoru gostiju dosuđen jedanaesterac iz kojeg je Žižović postigao pogodak. Isti igrač je nedugo zatim nakon sjajne kontre i proigravanja Smajića postigao svoj drugi pogodak da bi priču završio Kordić koji je postavio konačan rezultat, 4:1.U Širokom Brijegu veliko iznenađenje pogotovo ako se u obzir uzmu sva događanja na utakmici. Wagner je doveo domaće u vodstvo a kada je Modriča nakon pola sata igre ostala s igračem manje činilo se da je riješeno pitanje pobjednika. Ipak, Modriča je u drugom dijelu uspjela poravnati i osvojiti vrijedan bod, dok je evidentna činjenica da igra Širokog Brijega nije na razini koja bi omogućila obranu titule.
Na Tušnju su snage odmjerili Sloboda i Čelik, a Sloboda je slavila s minimalnih 1:0.