Remek-djelo Dijamanta: Edin Džeko postigao fenomenalan pogodak protiv Bologne (Video)

10 Novembra
04:05 2022

Inter je  sa ubjedljivih 6:1 razbio Bolognu, u susretu 14. italijanske Serije A, a značajnu rolu odigrao je naš Edin Džeko.

Loše je počelo za domaćina an Giuseppe Meazzi, poveli su gosti preko Lykogiannisa u 22. minuti.

No, svega četiri minute kasnije uslijedio je najljepši trenutak meča. Lopta je sjajno “sjela” na nogu Edina Džeke, koji je volejem s ivice kaznenog prostora postigao fenomenalan pogodak za izjednačenje.

Zatim su se kod Intera u strijelce upisivali Dimarco (dva gola), Martinez i Calhanoglu, da bi konačnih 6:1 postavio Robin Gosens u 76. minuti nakon prelijepe asistencije Dijamanta.

Inter se trenutno nalazi na četvrtom mjestu tabele, sa 27 bodova.