Real demolirao Osasunu : Ronaldov 100 gol u dresu kraljevskog kluba(Video)

01 Aprila
05:25 2012

Osasuna je u februaru kao domaćin pobijedila Barcelonu s 3-2, ali protiv ‘kraljevskog kluba’ nije imala niti najmanju šansu. Madriđani su svom suparniku očitali lekciju, te su vrlo lijepim golovima stigli do uvjerljive pobjede. U 30. nastupu ove sezone, momčad Josea Mourinha stigla je do brojke od okruglih 100 golova ove sezone. Cristiano Ronaldo zabio je dva gola i dodao dvije asistencije. Vodeći je strijelac Primere s 37 golova.  Ukupno je za Real Madrid zabio 100. i 101. gol u 210. nastupu u svim natjecanjima. Postao je 13. igrač u povijesti kluba koji je stigao do brojke od 100 golova. Real Madrid je večer lijepih ili spektakularnih golova ovorio u sedmoj minuti. Ronaldo je s lijeve strane lijepo centrirao, a francuski napadač Karim Benzema je prekrasnim volejem u suprotni kut zabio svoj 17. pogodak ove sezone u prvenstvu. U 37. minuti, Cristiano Ronaldo je zabio izvanredan pogodak desnom nogom.

Opalio je s udaljenosti od 31 metra i zakucao loptu u kut. U 40. minuti, nakon vrlo lijepe akcije, Higuain je izbio sam pred vratara Osasune i prebacio ga za 0-3.U 49. minuti, Nino je pogotkom glavom donio malo radosti i domaćim navijačima. U 70. minuti, Ronaldo je zabio iz slobodnog udarca, kojeg je sam izborio. Lopta se pritom odbila od Lekića i prevarila vratara Osasune. Bio je to Portugalčev 40. pokušaj postizanja gola iz slobodnog udarca, otkad je zadnji puta, 15. svibnja prošle godine, na taj način poentirao.Na kraju, u 77. minuti, Ronaldo je s lijeve strane ‘teledirigiranom’ loptom pogodio u glavu Higuaina, koji je lakoćom iz blizine zabio svoj drugi gol na utakmici.Real Madrid je samo na kratko  imao  devet bodova prednosti pred Barcelonom, pošto se  ta prednost opet smanjila  na šest bodova razmaka jer je  Barcelona kasnije uzela  tri boda protiv baskijske momčadi Athletica .U izravnoj borbi za ostanak, Zaragoza je u gostima svladala Sporting s 2-1. Zaragoza je i dalje u zoni ispadanja, ali joj nedostaju tri boda do 17. Villarreala, a sada ima tri boda više od Racinga i Sportinga. Tomislav Dujmović igrao je za Zaragozu do 53. minute, dok Mate Bilić nije konkurirao za momčad Sportinga. Racing je kod kuće izgubio od Granade s 1-0. (Kliker.info-Tportal)

Osasuna 1-5 Real Madrid – All Goals by goalsarena2012-3