Prvi poraz Veleža!

27 Augusta
04:56 2006

Ekipa «Veleža» doživjela je svoj prvi poraz nakon povratka u Premijer ligu BiH. «Rođeni» su poražen u Bihaću gdje ih je danas nadigrala ekipa  domaćeg Jedinstva.

Prema izvještajima reportera sa lica mjesta, nakon početnih  ispitivanja snaga na sredini terena, ekipa Jedinstva dolazi u vodstvo u 18. minuti golom Hođžića. Jedinstvo je razliku povisolo  u 27. minuti, nakon sumljivo dosuđenog penala za Bišćane. Siguran s bijele tačke za 2:0 bio je Mehađžić. Nakon primljenih golova Rođeni igraju ofanzivnije, što rezultira pogotkom Adisa Obada u 31. minuti za 2:1. «Rođeni» su u nastavku bili bolji. To je rezultiralo i šansama, ali Obad i Škaljić nisu iskoristili dobre prilike.