Premijer liga BiH: Žepče – Velež 2:2

05 Novembra
22:50 2006

Utakmicu su bolje otvorili domaći koji već nakon tri minute imaju prednost a strijelac je bio Aldin Džidić. Velež se nije obeshrabrio a Serdarević je vrlo brzo izjednačio te je 1:1 bio rezultat prvog poluvremena. U nastavku domaći preko Džidića ponovo dolaze u vodstvo a ovaj pogodak je bio povod da do kraja susreta gledatelji vide odličnu nogometnu predstavu.  Obad je pogodio stativu i tako je propala šansa Veleža da poravna, a Žepče je propustilo nekoliko izglednih prilika da poveća vodstvo i riješi utakmicu u svoju korist. Treba istaknuti odlične obrane Hadžiđulbića koje je kapitalizirao Obad u 87. minuti. Najbolji strijelac Veleža je snažno šutirao s preko 20 metara i lopta se zakoprcala u mreži nemoćnog Trogrlića. Nakon što je Marinko Jelić odsvirao kraj susreta nogometaši Veleža su proslavili osvojeni bod sa svojim vjernim navijačima, koji su u Žepču pružili veliku podršku svojim ljubimcima.