Počela Liga prvaka: Barseleona furiozna

13 Septembra
05:23 2006

U drugom susretu skupine B Bayern je u drugom poluvremenu slomio moskovski Spartak i rezulatom 4:0.

Favoriti u skupini A nisu dopustili iznenađenja, Barcelona je s 5:0 savladala Levski, dok je Chelsea uz nešto više teškoća slavio protiv Werdera (2:0). Nakon minimalnog vodstva engleske momčadi na poluvremenu, gosti su se otvorili te imali nekoliko izglednih prilika u drugom. Jedanaesterac načinjen na Drogbi riješio je ipak sve dvojbe, Ballack je bio neumoljiv.

U susretima skupine C nije postignut ni jedan pogodak, susreti Galatasaray – Bordeaux i PSV – Liverpool završili su rezultatom 0:0.

I u skupini D su slavile favorizirane momčadi. U uzbudljivom susretu Valencia je u Pireju, unatoč izostanku nekoliko važnih igrača, pobjedila Olympiakos s 4:2. Hat-trick za "Šišmiše" postigao je Morientes. U drugom susretu Šakhtar je u Rimu, slično kao Spartak u Minhenu pao u drugom dijelu, bilo je također 4:0.