Odluka pada u Lisabonu : Zmajevi i Portugalci odigrali bez golova u Zenici (Video)

11 Novembra
22:05 2011

Kao što se i očekivalo, Sušićevi zmajevi su na Bilinom polju u Zenici , večeras vodili pravu rovovsku borbu sa reprezentacijom Portugala, a rezultat je nakon , zaista iscrpljujućih 90 minuta , glasio 0 : 0. Kada se sve zbroji, to je i najrealniji rezultat  susreta, koji je obilovao uzbuđenjima, ali nije pružio ono zbog čega je fudbal najvažnija sporedna stvar na svijetu. Portugal je  pružio mnogo više u prvom a naši zmajevi u drugom poluvremenu,tako da će konačna odluka pasti u utorak u Lisabonu. Sve u svemu , Sušić i njegovi izabranici, nakon prvog poluvremena , odnosno prve utakmice sa Ronaldom i njegovim saigračima, ipak mogi biti zadovoljni, pošto ćemo u Lisabonu nastupiti kompletni jer se vraćaju požutjeli Papac i Pandža. Istina požutio je Sead Salihović ali će njegovo odsustvo Sušić  lakše nadoknaditi. Od naših zmajeva, treba istaći izuzetno sigurnog Asmira Begovića, koji je svojim nesvakidašnje sigurnim intervencija, davao sigurnost cijeloj odbrani. (Kliker.info) USKORO OPŠRNIJE