Novi poraz Bosne, Široki slavio u odličnoj utamci

14 Januara
06:52 2007

Studenti pod dirigentskom palicom novog trenera ipak nisu uspjeli iznenaditi momčad Hemofarma. Krajnji rezultat glasio je 103:82 u korist momčadi iz Vršca. Košarkaši Bosne dobro su otvorili utakmicu i nakon prve četvrtinu vodili 27:23 da bi domaća momčad krenula agresivnije i na odmor otišli s rezultatom 52:45. Početkom drugog poluvremena igra Bosne se raspada i u trećoj četvrtini Hemofarm odlazi na +23 i do kraja susreta održava postojeću prednost. U utakmici koja cijelim svojim tijekom bila neizvjesna, Široki je nakon produžetka na kraju ipak slavio tijesnu pobjedu 98:97 protiv Union Olimpije. Rezultat nakon 40 minuta glasio je 87:87. Najraspoloženiji igrač našeg predstavnika bio je Ivan Opačak sa 20 poena i 9 skokova. McLinton je ubacio 18, a Stanku Baraću je jedan poen nedostajao za double double.. Uz devet poena Barać je ubilježio čak 13 skokova. Gostujući igrač, Finac Ranikko, sa 25 poena je bio najefikasniji igrač utakmice.