Nevi]ena Sramota : Real izgubio od trećeligaša (VIDEO)

28 Oktobra
12:56 2009

Nogometaši madridskog Reala pretrpjeli su poniženje na gostovanju kod trećeligaša Alcorcona koji ih je svladao 4-0 u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja. Nogometaši madridskog Reala pretrpjeli su poniženje na gostovanju kod trećeligaša Alcorcona koji ih je svladao 4-0 u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja. Na stadionu Municipal de Santo Domingo, koji prima 3.000 gledatelja, Raul, Guti, Benzema, Van Nistelrooy, Van der Vaart, Metzelder i ostali igrači Reala Izgubili su 4-0 od Alcorcona, trećeligaškog kluba iz istoimenog grada udaljenog od Madrida samo 13 kilometara. Domaćem je sastavu to uvjerljivo najveća pobjeda u 38-godišnjoj povijesti. Real je prošle sezone u istoj fazi natjecanja, šesnaestini finala, ispao od Real Uniona iz Iruna, također trećeligaškog sastava. Očito je da u kraljevskom klubu nisu naučili tu lekciju… Dva pogotka za domaći sastav postigao je Borja Perez, u 16. i 52. minuti, jedan je dodao Ernestro Gomez u 40., dok je jedan pogodak postigao i Realov nogometaš Alvaro Arbeloa, ali u vlastitu mrežu, u 22. minuti. Dobra vijest za Real, ako takva uopće postoji nakon ovakvog poraza, jest da postoji i uzvratna utakmica, koja je na rasporedu 10. 11.