Majstorijom u finišu Džeko donio bodove Romi na teškom gostovanju u Torinu (Video)

19 Augusta
23:21 2018

Prvi današnji meč uvodnog kola Serije A završen je pobjedom Rome nad Torinom rezultatom 1:0.

Značajno promijenjeni sastav Rome u prelaznom roku sezonu je otvorio na teškom gostovanju u Torinu, a na kraju je duel završen pobjedom gostiju.

Gosti su bolje otvorili duel, a u dvije minute stvorili su isto toliko dobrih prilika. Prvo je Pastoreov šut izblokiran, a onda je odličan potez Edina Džeke i asistenciju ‘spriječila stativa’ koju je pogodio šut Aleksandra Kolarova.

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine je mogao do gola u 80. minuti, ali je ponovo stativa bila saveznik Bikova. Ovaj put je Džeko šutirao glavom.

Ipak, Džeko je pogodio minut prije kraja utakmice i tako donio veliku pobjedu svom timu na otvaranju sezone. U pitanju je fantastičan volej kojeg je uhvatio lijevom nogom. Uživajte!