Los Angeles : Beckham postigao prvi pogodak za LA Galaxy

16 Augusta
20:20 2007

Engleska nogometna superzvijezda David Beckham postigao je svoj prvi pogodak za američku momčad LA Galaxy i tako na najbolji način počeo otplaćivati 250 milijuna  dolara vrijedan ugovor. Nakon duže stanke zbog ozljede gležnja Beckham je odigrao prvu pravu utakmicu za Galaxy u pobjedi protiv DC Uniteda (2:0) i postigao prvi zgoditak u 27. minuti, naravno, iz slobodnog udarca. Englez je asistirao Landonu Donovanu za drugi pogodak, a prije nego što  je izašao iz igre u 63. minuti dobio je i žuti karton.Stadion Galaxya ima 27.000 mjesta i nije bio ispunjen. Susret je pratilo 17.223 gledatelja.(Kliker.info/Fena)

Stadion Galaxya ima 27.000 mjesta i nije bio ispunjen. Susret je pratilo 17.223 gledatelja.