Liga prvaka: Arsenal sedmicom ispratio Slaviju

24 Oktobra
11:11 2007
 Nogometaši Arsenala sa sedam golova u mreži vratara Vaniaka ispratili su u trećem kolu skupine H Lige prvaka Slaviju sa "Emirates Stadiuma". Nažalost, trener domaćina Arsene Wenger nije koristio usluge Eduarda da Silve koji je golijadu svoje momčadi odgledao sa klupe za rezervne igrače.Dvostruki strijelci za Topnike bili su Fabregas i Walcott. Bjelorus Hleb i Bendtner su jednom svladali vratara gostiju, dok se na listu strijelaca autogolom upisao i Hubaček.Sevilla je u susretu iste skupine sa Steauom iz Bukurešta na svome terenu već u 17. minuti imala prednost od 2-0 . Gosti odvode susret u neizvjesnu završnicu u 63. minuti kada Petre trese mrežu Palopa, ali do kraja utakmice rezultat se nije mjenjao.Glasgow Rangers uspio se odhrvati pritisku Barcelone (17-3 udarci u korist gostiju) i sačuvati svoju mrežu na Ibroxu. Gostujuće pobjede ostvarili su Manchester United u srazu sa Dinamom iz Kijeva (2-4), Inter koji je preokrenuo početno vodstvo CSKA (1-2), te Lyon koji je produbio krizu Stuttgarta porazivši ih sa 2-0. Roma je povela protiv Sportinga u 15. minuti, ali gosti nakon samo tri minute uzvraćaju preko Liedsona. U drugome djelu Mancini je promašio kazneni udarac (Totti je izašao iz igre u 35. minuti zbog ozljede), ali radost domaćinima donosi Vučinić nakon sjajnog solo prodora i efektne završnice u 70. minuti.U sudaru PSV-a i Fenerbahčea mreže se nisu tresle.  (Kliker.info-Jutarnji list)

REZULTATI:

SKUPINA E:
Rangers-Barcelona 0-0, Stuttgart – Lyon 0-2 (Santos 56, Benzema 79)

SKUPINA F
Roma- Sporting 2-1 (Juan 15, Vučinić 70; Liedson 18), Dinamo Kijev – Manchester United 2-4 (Rincon 34, Bangoura 78; Ferdinand 10, Rooney 18, Ronaldo 41, 68-pen.)

SKUPINA G
CSKA – Inter 1-2 (Jo 32; Crespo 52, Samuel 80), PSV- Fenerbahče 0-0

SKUPINA H
Arsenal – Slavia 7-0 (Fabregas 5, 58, Walcott 41, 55, Hleb 51, Bendtner 88, Hubaček ag-24) , Sevilla – Steaua 2-1 (Kanoute 5, Fabiano 17; Petre 63)