Katastrofa “Veleža” u Modriči

31 Marta
21:49 2007

Jedinstvo – Žepče 1:0 (1:0)
Jedinstvo je od početka agresivno krenulo prema golu gostiju iz Žepča te su u par navrata opasno priprijetili ali bez rezultatskog učinka. U 23. minuti Selimović je odlično uposlio Mešića, koji ne iskorištava najbolju priliku za domaće do sada. U 26. minuti, nakon jedne gužve u šesnaestercu gostiju, Jedinstvo dolazi u vodstvo pogotkom Dedića. Jedinstvo od 47. minute ima igrača više, ali Bišćani ne uspijevaju povisiti vodstvo.

Modriča – Velež 4:0 (1:0)
Već u 2. minuti sudac Slavko Zovkić dosudio je jedanaesterac za Modriču, ali je Nikolić loše izveo najstrožu kaznu. Samo minutu kasnije opet jedanaesterac za domaće, ali niti Bojić nije bolje izveo kazneni udarac. Tako je, unatoč dva kaznena udarca za domaće, rezultat i dalje 0:0. Od 38. minute Modriča vodi s 1:0, a strijelac je bio Nikolić. Žerić je u prvom kontaktu s loptom povisio na 2:0 za Modriču, a Nikolić je u 75. minuti povisio na 3:0. Samo 4 minute kasnije, Blagojević pogađa za visokih 4:0 za domaće.

Radnik – Borac 1:2 (0:1)
Od 7. minute pogotkom Benića gosti iz Banja Luke vode s 1:0. Samo pet minuta kasnije domaći su imali priliku za poravnanje, ali je Savić bio neprecizan s bijele točke. Radnik je u nastavku susreta imao priliku za poravnanjem, ali udarac Majstorovića je završio pred vratnice. U 79. minuti domaći su poravnali na 1:1, ali Vranješ u 87. minuti ponovno dovodi goste u vodstvo. Ovim porazom Radnik se gotovo sigurno oprostio od Premijer lige.

Leotar – Orašje 2:0 (2:0) U 10. minuti Šešlija je odlično uposlio Boškovića, koji iz izgledne prilike šutira visoko iznad gola. Šešlija je pogocima u 41. i 45. minuti doveo Leotar u vodstvo od 2:0.