Ibišević uspješniji od Salihovića : Bosanci postigli sve golove na utakmici (VIDEO)

17 Marta
07:26 2012

Reprezentativci BiH Vedad Ibišević i Sejad Salihović bili su jedini strijelci u prvom dvoboju 26. bundesligaškog kola u kojem je Stuttgart u Sinsheimu pobijedio domaći Hoffenheim 2:1.S dva pogotka u osmoj i 43. minuti, goste je u vodstvo od 2:0 još prije poluvremena doveo Vedad Ibišević, do januara ove godine dugogodišnji napadač Hoffenheima. Svoj osmi i deveti bundesligaški pogodak, radujući se pritom najviše što je mogao, naš reprezentativac zabio na asistencije Khalida Boulahrouza.
Na konačnih 2:1 je u 74. minuti iz 11-erca smanjio Sejad Salihović, koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena. Njemu je to bio šesti ovosezonski pogodak.