FOTO REPORTAŽA S UTAKMICE VELEŽ – ZRINJSKI: ISTINSKI DERBI!

28 Oktobra
23:14 2006

Velež je u gradskom derbiju s 2:1 savladao Zrinjskog, pobjedonosni pogodak djelo je Obada u sudijskoj nadoknadi.  Donosimo foto-reportažu sa velikog derbija koji je danas odigran u Vrapèiæima…

Po prvi put na utakmicu Veleza i Zrinjskog na stadion u Vrapèiæe stigli su i navijaèi gostujuèeg tima, popularni Ultrasi. Njih oko 300 smješteno je na  posebno napravljenu tribinu.  Na utakmicu stigli autobusima u pratnji brojnih snaga sigurnosti. Zakasnili su nekoliko minuta kasnije,  a stadion napustili desetak minuta  prije njenog završetka.

Utakmicu u Vrapèiæima osiguravalo je 530 pripadnika policije, ukljuèujuæi i specijalne jedinice, iz Mostara, Sarajeva, Livna, zapadne Hercegovine, te brojne zaštitarske agencije. Zahvaljujuæi njima, na susretu, kao i poslije njega nije bilo incidenata. Potvrdio je to za naš portal i portparol MUP-a HNK Sreæko Bošnjak.

(Foto: Kliker.info)