Dijamant proradio : Džeko strijelac u pobjedi Wolfsburga (VIDEO)

30 Oktobra
18:45 2010

Wolfsburga je protiv Stuttgarta na svom travnjaku ostvario pobjedu 2:0. Kapetan Edin Džeko glavom je povisio rezultat u 76. minuti utakmice, napustivši travnjak četiri minute potom.HSV je poražen kod posljednjeplasirane momčadi lige, FC Koln,  koju je donedavno vodio Zvonimir Soldo. Hrvatski je trener ignorantski bio raspoložen spram slovenskog napadača Milivoja Novakoviča, a baš je on bio najzaslužniji za tek drugu pobjedu Kölna u ovosezonskom prvenstvu.

Zabio je Slovenac sva tri gola u 3-2 slavlju nakon što je donio uvodno vodstvo svojoj momčadi, a potom sam okrenuo zaostatak 1-2. Razloga za zadovoljstvo ponovo je imao Srđan Lakić. Gol je postigao sam suočen s vratarom Heimerothom, a precizan je bio u 87. minuti kada je i postavio konačnih 3-0 za svoj Kaiserslautern protiv Borussije iz Mönchengladbacha. Prva je ovo pobjeda prošlosezonskog drugoligaša nakon sedam uzastopnih prvenstvenih utakmica bez slavlja, te šesti gol hrvatskog napadača u dosadašnjem dijelu sezone čiji je četvrti strijelac. Započeto je slavlje prekrasnim udarcem Tifferta u rašlje s nekih 25 metara. Werder je u Bremenu poražen od Nürnberga 3-2. Za gostujuću momčad je kod sva tri gola u akciji sudjelovao Schieber, a gol za 3-1, drugi Gündoganov, stigao je u 73. minuti iz akcije u kojoj je prvo pogođena prečka, pa greda.