Čudesni Ibra : Na oproštaju nadmašio i samog sebe, srušio rekord PSG-a i pogodio prsima (Video)

15 Maja
04:55 2016
zlatan5Zlatan Ibrahimović  odigrao je posljednju utakmicu u dresu PSG-a, a na oproštaju je nadmašio samog sebe.U 17. minuti utakmice protiv Nantesa čudesni švedski napadač zabio je iz peterca prsima nakon ubačaja Di Marije s desne strane. Još jedan nestvaran gol nestvarnog igrača.
Inače, u desetoj minuti utakmica je prekinuta kako bi navijači pljeskom pozdravili majstora s brojem deset na leđima, za kojeg se još uvijek ne zna gdje će nastaviti karijeru.

Njegov PSG slavio je protiv Nantesa sa 4:0. Drugi gol je zabio Lucas, treći Marquinhos, a četvrti glavom Ibrahimović, koji napušta Pariz kao uvjerljivo najbolji strijelac ove sezone – postigao je 38 golova uz 13 asistencija. S 38 golova je i srušio rekord kluba po broju golova u jednoj sezoni. U PSG-u je od 2012. godine, a na 179 utakmica postigao je 153 gola, te je osvojio četiri naslova prvaka i četiri kupa. Ligu prvaka, trofej koji mu nedostaje u velikoj karijeri, 34-godišnji Šveđanin potražit će u nekom drugom klubu.